Aktuality | BURZA PRÁCE

Sieť EURES Slovensko v spolupráci s Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny  si Vás dovoľuje požiadať o spoluprácu pri propagácii medzinárodného veľtrhu práce Rakúsko – Nemecko – Holandský deň, ktorý sa uskutoční dňa 10. 10. 2019 v Galérii UMELKA, Dostojevského rad 4533/2 v Bratislave.

Zámerom tohto podujatia je umožniť všetkým záujemcom o prácu v Nemecku, Rakúsku alebo v Holandsku, aby sa osobne stretli s overenými zamestnávateľmi z týchto krajín a uchádzali sa o pracovné pozície, ktoré ponúkajú v rôznych oblastiach (napr. reštauračné služby, hotelové služby, stavebný a strojársky priemysel, poštové služby, práca vo výrobe a iné), prípadne aby získali odpovede na otázky týkajúce sa životných a pracovných podmienok v Rakúsku, Nemecku a v Holandsku. Vstup na podujatie je bezplatný.

Veľtrh práce Rakúsko-nemecký Deň sa bude konať aj formou ONLINE, pre tých, ktorí sa ho nemôžu zúčastniť osobne. Registrácia je možná na odkaze https://www.europeanjobdays.eu/en/events/austria-germany-netherlands-day.
(2499.55 kb)

Zoznam aktualít